KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14245066
nr 1424 5066
Matias Quetglas
(f. 1946), Spanien
Signerad, blandteknik, daterad -96. Bladets mått: 82x63cm, yttermått inklusive ram: 103x84cm
Matias Quetglas, spansk bildkonstnär född 1946.
måndag 11 oktober 2021
kl 19:57:47